Těsnění

Teplo domova dělají vztahy v rodině, o tom není pochyb. Ono zároveň ale není úplně zadarmo. Moderní doba je stále náročnější na náklady spojené s topením. A tak proč neudržet více tepla pomocí kvalitních těsnění do oken a dveří a neušetřit tak peníze na příjemnější věci?

 

Právě těsnění patří mezi nejdůležitější funkční části všech oken a dveří. Jeho hlavní funkcí je utěsnění spáry mezi rámem a křídlem okna s cílem zamezit protahování a protečení. Životnost těsnění je daná několika různými faktory, zejména pak kvalitou použitého materiálu, způsobu osazení do oken, frekvencí používání a dále také zatížením klimatickými podmínkami.

Pro správnou funkčnost oken a dveří doporučují výrobci pravidelnou kontrolu a údržbu těsnění. V dnešní době se používají těsnění gumová (EPDM apod.), silikonová a modifikace termoplastických elastometrů (AC, EV apod.). Podle způsobu montáže rozdělujeme těsnění na několik typů, jsou to těsnění do drážky, samolepící, nelepící a těsnění speciální.

 

Naše služby

  • Provedeme Vám výměnu a montáž těsnění do drážky do všech typů plastových oken.
  • Uděláme výměnu a těsnění také do dřevěných EURO oken, opět těsnění do drážky ke všem typům oken.
  • Uděláme Vám dodatečnou montáž silikonového těsnění do dřevěných špaletových oken pomocí těsnění do frézované drážky.
  • Provedeme montáž a výměnu speciálních těsnění do hliníkových oken a dveří.
  • Poradíme s volbou těsnění, které bude pro Vaše okna a dveře nejvhodnější. Nabízíme těsnění nejvyšší kvality a dodáváme těsnění na okna a dveře těchto značek: REHAU, VEKA, DECEUNICK, TROCAL, GEALAN, ALUPLAST, SALAMANDR, ROPLASTO, SCHÜCO, KÖMMERLING, BRUGMANN, REINAERS, HEROAL, PONZIO.

 

Váš dům, Váš hrad. Těsnění od nás Vám ho pomůže ochránit – od vlhka, profukování a od hluku. Prodlužte životnost Vašich oken a dveří.