Reference servis a opravy

 

    Od roku 2012 opravujeme Vaše okna a dveře. Děkujeme za Vaši důvěru, kterou nám opakovaně projevujete. 

     Zde uvádíme výběr našich nejzajimavějších zakázek a referencí od našich zákazníků.  Můžete se ale podívat na také na Facebook, kde najdete i ostatní zakázky které jsme realizovali. 

 

 

 

Březen  2021
    "Krásný den paní Plašilová, děkuji moc za provedené práce 
Rád bych také touto cestou poděkoval za skvělou práci Vašeho kolegy, který byl včera u nás doma. Určitě budeme Vaší firmu nejen využívat, ale i doporučovat.  Děkujeme."

Kmentovi, Senohraby  

Únor 2021
   
"Vážená paní Plašilova,byli jsme spokojeni a budeme Vás chválit. 
Díky za dobré služby a rychlou komunikaci. Hezký den"

Milan Mrázek  

Leden 2021

    "Děkuji, technik  byl perfektní, jsem vám moc vděčná, že na rozdíl od jiných firem si závady nevymýšlíte a nenasazujete cenu. Měla jsem tu firmu, která za to samé chtěla 13.000,- Kč 
   Váš technik  byl perfektní, i nečekanou závadu odstranil  - na jednom okně chyběly nejen šroubky, ale nebyly v rámu vyvrtané ani otvory, ale on to během chvilky napravil.
Přeji mnoho úspěchů v této nelehké době, jsem ráda, že slušnost a profesionalita ještě nevymřely a ještě jednou vám všem velký dík."

Lenka Vančatová, Pivcova , Praha 5

Květen 2020

AKČNÍ NABÍDKA - servis oken a dveří

 "Mockrát děkuji za rychlý a vstřícný přístup. Servisní zásah  byl naprosto bezchybný. Děkuji za ochotu a přeji hezký den. "
Alena Benetková , Praha

 

Prosinec 2014

  • OSAZENÍ  POSUVNÉHO KOVÁNÍ NA BALKONOVÉ DVEŘE 
  • DODATEČNÁ  MONTÁŽ  TESNĚNÍ  
  • CENA DO 10.000,- KČ
  • TERMÍN 14 DNÍ  OD OBJEDNÁNÍ 

 

MK - PRAHA 9

Prosinec 2012

     Přesně v duchu naši akce "PŘIPRAVTE SVÁ OKNA NA ZIMU" jsme provedli hromadnou kontrolu, seřízení a promazání 34 bytů  v panelovém domě na adrese Praha 9, Bajgarova. Celá akce trvala 4 odpoledne, tak abychom co nejméně zatěžovali obyvatele bytů. Naši dispečeři sami zajistili kontaktování obyvatel jednotilvých bytů a domluvu na konkrétní termín. Celkové náklady na tuto akci byly 12.750,- Kč což představuje 375 Kč na byt 3+1. Vzhledem k tomu , že se jednalo o hromadné seřízení, neplatil objekt dopravu a získal objektovou slevu ve výši 15%.