ŽALUZIE, SÍTĚ, NÁHRADNÍ DÍLY

 

 

Žaluzie, sítě proti hmyzu, náhradní díly k žaluziím a sítím najdete v našem e-shopu:

VSTOUPIT DO E-SHOPU 

 

Vnitřní horizontální žaluzie           

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Horizontální žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken 

 

               

 

 

Venkovní žaluzie    

Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycují přímé sluneční paprsky.Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření. Ovládání je zajištěno klikou nebo motorem.     

 

               

 

Venkovní rolety                                    

Venkovní rolety se používají nejen jako ochrana před únikem tepla, kdy se výrazně zvyšuje izolační schopnost oken, představují také vynikající protihlukovou ochranu.  Předokenní rolety  pak představují skvělou ochranu před povětrnostními vlivy, která chrání plastová, dřevěná i hliníková okna proti rozmarům počasí a znatelně tak prodlužují jejich životnost. Samozřejmě je možné rolety použít také jako ochranu před přílišným slunečním zářením

 

               

 

Vnitřní  látkové roletky                       

Moderní textilní rolety jsou nezanedbatelnou součástí interiéru, který má navíc skvělou stínící funkci. Látková roleta dneška, to je nepřeberný výběr barev, provedení a druhů látek, které dokonale doplní váš interiér - ať už se jedná o domácnost, pracovnu, kanceláře nebo veřejné prostory - a navíc výborně splní svou stínící funkci.   

 

               

      

Žaluzie a rolety ke střešním oknům          

I když je vaše okno umístěné ve vyšší poloze, můžete se střešní žaluzii  i roletou pohodlně manipulovat díky ovládání na vodící liště spolu s ovládací tyčí. Střešní žaluzie a roletky  jsou vytvořeny pro všechny typy střešních oken. Kvalitní provedení žaluzie a roletky  v kombinaci s vhodně vybraným odstínem lamel  nebo  stínící  látky  zajišťuje plynulou regulaci světla.  

 

               

 

 Sítě proti hmyzu do oken a dveří          

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

 

                                      

 

Bezpečnostní, ochranné folie na skla

Fólie ochranné se používají na místech, kde stačí fólií sklo ochránit proti jeho vysypání při rozbití a zabránění poranění osob. Využití najdeme především ve školách, školkách v nemocnicích a úřadech a všude tam , kde hrozí nebezpečí úrazu a poranění sklem. Takovými místy jsou např. skleněné výplně dveří, vitrín a nábytkových stěn.

 
Folie protisluneční reflexní

Fólie reflexní jsou konstruovány tak, aby splňovaly veškeré nároky pro instalaci na okna výloh, kanceláří, bytů,výrobních hal a celých budov. Tyto více či méně reflexní fólie někdy nazývané také residenční znemožňují díky mikrovrstvě kovu průhled do místností, které mají na oknech tuto fólii a přitom však zachovávají průhled z téchto místností ven.

Další doplňkový sortiment

Vnitřní a vnější parapety, garážová vrata, střešní  okna, kliky , zámky , samozavírače, stavěče ............